Apr 202013
 

Ambasadorius J.E. Jokūbas Vilius Tūras

 

 

 

 

 

2013.04.20 Ką tik pažiūrėjau kinoteatre “Pasaka” p. Ambasadoriaus filmą apie ėjimą Šv.Jokūbo keliu. Labai gilus, bet nesunkus filmas. Sunki galbūt buvo kelionė ir ką atrinkti, nes medžiagos buvo l.daug. Daugelis vietų mane sujaudino, ypač tos kur ryšys su ką tik gimusia dukra. Dar ir tai, kaip šitas pasaulis griaudžia, šaukia, spaudžia, bet koks jis gražus, ypač Ispanija:) Na, ir finalas Santiage ir Namie. Prisimenu, kaip jis išėjo į kelią, atsisveikinimą su juo 2010 sausį. Kas be ko, paskutinė viza jo knygutėje buvo mano uždėta Užupio viza:) – Užsienio reikalų ministras.

 

 

  One Response to “Embajada en el camino de Santiago – Ambasada šv.Jokūbo kelyje”

  1. 2013.04.20 Ką tik pažiūrėjau kinoteatre “Pasaka” p. Ambasadoriaus filmą apie ėjimą Šv.Jokūbo keliu. Labai gilus, bet nesunkus filmas. Sunki galbūt buvo kelionė ir ką atrinkti, nes medžiagos buvo l.daug. Daugelis vietų mane sujaudino, ypač tos kur ryšys su ką tik gimusia dukra. Dar ir tai, kaip šitas pasaulis griaudžia, šaukia, spaudžia, bet koks jis gražus, ypač Ispanija:) Na, ir finalas Santiage ir Namie. Prisimenu, kaip jis išėjo į kelią, atsisveikinimą su juo 2010 sausį. Kas be ko, paskutinė viza jo knygutėje buvo mano uždėta Užupio viza:)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)